Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej

Podaj numer telefonu, oddzwonimy.

Lub od razu zarejestruj firmę u nas już dziś!

OSOBOWOŚĆ
PRAWNA

Użyczenie osobowości prawnej Fundacji daje Ci możliwość wystawiania faktur i rachunków oraz zatrudniania podwykonawców. Ograniczy Twój czas i koszty związane z formalnościami.

WSPARCIE
DORADCZE

Doradzimy Ci, jak ograniczyć czas poświęcony na czynności księgowo-prawne, jednocześnie dbając o Twoje bezpieczeństwo i maksymalną wygodę. Nasi specjaliści wypełnią za Ciebie wszystkie formalności i dokonają rozliczeń związanych z prowadzeniem biznesu.

niskie koszty
prowadzenia działalności

Koszty prowadzenia działalności obniżamy do minimum. Zyskujesz dodatkową promocję za pośrednictwem Inkubatora i naszych mediów społecznościowych.

możliwość skorzystania
z dotacji

Przystąpienie do Inkubatora nie powoduje utraty statutu młodego przedsiębiorcy - nadal możesz pozyskać dotację na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

OBSŁUGA
KSIĘGOWA

Świadczymy zewnętrzne usługi z zakresu księgowości. W rękach naszych specjalistów Twoja dokumentacja będzie prowadzona przez Fundację profesjonalnie i z największą starannością, abyś Ty mógł skupić się wyłącznie na rozwijaniu biznesu.

BANK
WIEDZY

Podpowiemy gdzie znaleźć informacje, tutoriale i szkolenia on-line o prowadzeniu marketingu w mediach społecznościowych, o budowaniu marki i strategii sprzedażowej.

Nasz cennik

Dołącz do nas