Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej

Jakie korzyści daje Inkubator?

Po pierwsze Inkubator zapewnia całą obsługę formalną działalności. Udostępnia swoją osobowość prawną, która jest konieczna do wystawienia faktury Twoim kontrahentom. Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla Twojej działalności.

Czy faktycznie nie ponoszę kosztów ZUS?

Działalność w ramach Inkubatora rodzi obowiązek zapłaty składek ZUS dopiero przy wypłacie Twojego wynagrodzenia. Do tego czasu składek się nie płaci. W przypadku prowadzenia tradycyjnej działalności gospodarczej koszty ZUSu są stałe, miesięczne, niezależne od przychodu.

Czym różni się pakiet abonamentowy od prowizyjnego?

Pakiet abonamentowy daje Ci dostęp do szeregu usług od możliwości prowadzenia sprzedaży online, przez korzystanie z usług doradczych i coworkingu. Pakiet prowizyjny możliwy jest tylko przy kontraktach powyżej 1500 zł i rozliczany jest każdorazowo jako % od wartości kontraktu. W pakiecie tym nie ma dodatkowych opcji jakie daje abonament.

Jak otrzymuję środki, które zarobię w ramach Inkubatora?

Środki gromadzone są na Twoim subkoncie bankowym w Inkubatorze. Wypłacane są na Twój wniosek na podstawie odrębnej umowy np. zlecenia lub o dzieło.

Jak działa coworking?

Zapewnimy Ci bezpłatny dostęp do infrastruktury biurowej. W ramach naszej przestrzeni oferujemy korzystanie ze stref coworkingowych z pełnym wyposażeniem, sprzętem i obsługą recepcji.

Jaki jest koszt udziału w Inkubatorze?

Są dwie opcje udziału w Inkubatorze. Abonament - stała opłata miesięczna, która daje Ci możliwość korzystania z dodatkowych usług Inkubatora. Prowizyjna - to 10 % od każdej umowy tylko powyżej 1500 zł brutto Sprawdź w kalkulatorze kosztów

Inkubator Działalności Biznesowej