Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej

OSOBOWOŚĆ
PRAWNA

Użyczenie osobowości prawnej Fundacji daje Ci możliwość wystawiania faktur i rachunków oraz zatrudniania podwykonawców. Ograniczy Twój czas i koszty związane z formalnościami.

WSPARCIE
DORADCZE

Doradzimy Ci, jak ograniczyć czas poświęcony na czynności księgowo-prawne, jednocześnie dbając o Twoje bezpieczeństwo i maksymalną wygodę. Nasi specjaliści wypełnią za Ciebie wszystkie formalności i dokonają rozliczeń związanych z prowadzeniem biznesu.

SPRZEDAŻ
ONLINE

Uzyskasz możliwość sprzedaży swoich towarów i usług w portalach sprzedażowych. Zyskujesz dodatkową promocję za pośrednictwem Inkubatora i naszych mediów społecznościowych.

STACJONARNE
BIURO

Zapewnimy Ci bezpłatny dostęp do infrastruktury biurowej w strefie coworkingowej, z pełnym wyposażeniem, sprzętem i obsługą recepcji lub coworking online z pakietem Gsuits oraz platformami do spotkań online.

OBSŁUGA
KSIĘGOWA

Świadczymy zewnętrzne usługi z zakresu księgowości. W rękach naszych specjalistów Twoja dokumentacja będzie prowadzona przez Fundację profesjonalnie i z największą starannością, abyś Ty mógł skupić się wyłącznie na rozwijaniu biznesu.

BANK
WIEDZY

Zapewnimy Ci dostęp do najnowszych informacji biznesowych. Znajdziesz tu tutoriale i szkolenia on-line o prowadzeniu marketingu w mediach społecznościowych, o budowaniu marki i strategii sprzedażowej.

Inkubator Działalności Biznesowej