Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej

Fundacja SOULIGHT

bookmark

Kategoria

Edukacja

Szczegółowe informacje

Opis

SOULIGHT to miejsce, gdzie uczymy, jak tworzyć, rozwijać i utrzymywać zdrowe relacje. Specjalizujemy się w praktycznych kursach dotyczących budowania więzi międzyludzkich, prowadzonych w małych grupach w formie warsztatowej. Kierujemy się przekonaniem, że najgłębszym, najbardziej trwałym i najcenniejszym źródłem poczucia szczęścia i zadowolenia z życia są dobre relacje. EDUKACJA Dzielimy się wiedzą na temat budowania zdrowych relacji. Podpowiadamy, co w praktyce można zrobić, by utrzymać zdrowe relacje. PROFILAKTYKA Przygotowujemy pary planujące wspólne życie do stworzenia dobrze funkcjonującej, satysfakcjonującej relacji małżeńskiej. POMOC Pomagamy parom przeżywającym trudności znaleźć, przyczyny problemów i wskazać co dalej z tym zrobić. Wychodzimy z założenia, że kryzys jest okazją do rozwoju relacji i do zmian na lepsze. Fundacja SOULIGHT została zarejestrowana w marcu 2021, ale osoby tworzące fundację mają duże doświadczenie, jeśli chodzi o pracę w obrębie relacji małżeńskich. Pary trenerskie, które prowadzą grupy warsztatowe są w związkach małżeńskich i sami intencjonalnie pracują nad budowaniem własnych dobrych związków i doszkalają się w tej dziedzinie by móc skutecznie pomagać innym. Trenerzy ciągle poszukują i testują nowe narzędzia i kursy pomocne w pracy z małżeństwami.

Oferta

 • 4 produkty/usługi
Miniatura Pomoc dla par w kryzysie

Zatrzymajcie proces oddalania się od siebie, zanim będzie za późno. Im szybciej zareagujesz na problemy w waszym związku, tym łatwiej będzie go uratować. Nie ma na co czekać! Trzeba zacząć działać. Krok po kroku przeprowadzimy was przez proces naprawy. Więcej informacji https://www.soulight.pl/pomoc-w-kryzysie Dla kogo? Dla par, które się przeżywają trudności w relacji. Dlaczego tak tanio? Fundacja SOULIGHT nie jest nastawiona na osiąganie zysku — pomagamy z poczucia misji.

Szczegóły:
 • Cena: 199
 • Dostępność: TAK
 • Marketplace: link
Miniatura Wyjazd dla mężczyzn

Ściągnij maskę i zacznij być sobą. Poczuj się prawdziwym, wolnym i akceptowanym mężczyzną. Weź udział w 44-godzinnym wydarzeniu, które zmieni twoje życie. W podróży z głowy do serca. Radykalna i wewnętrzna przemiana mężczyzn. 44-godzinne głębokie doświadczenie. Przygotuj się na zmiany. Jak jest na wyjeździe? INTENSYWNIE – Bądź gotowy na pracę. Przyjmij wyzwanie! PO MĘSKU – Wyjazd dla MĘŻCZYZN w wieku 18+ lat. BEZ OSĄDZANIA – Będziesz mógł wyrazić swoje ZDANIE, swoją PRAWDĘ. Masz do tego PRAWO. BEZPIECZNIE – Poufność i Twoje BEZPIECZEŃSTWO jest dla nas WAŻNE. Jak się zapisać: 1. Wypełnij formularz rejestracyjny. https://www.markedmenforchrist.org/signup/?eventid=2522 2. Wpłać całość 350 zł lub 50 zł zaliczki na poniższy numer konta. CENTRUM INWESTYCJI SPOŁECZNO-EKONOMICZNYCH 36 2490 0005 0000 4600 1961 5312 Tytułem: MMFC2021 + imię i nazwisko osoby za którą jest wpłata. Wyjazd rozliczany jest przez Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej i dlatego taka nazwa obiorcy przelewu. Koszt weekendu to 350 zł, ale jeśli nie możesz sobie na to pozwolić to zapłać tyle ile możesz i to będzie wystarczające. Nie chcemy aby pieniądze stanowiły przeszkodę. Termin najbliższego wydarzenia to: 5-7 listopada 2021 Zakościele k/ Inowłodza zaczynamy o 17:00

Szczegóły:
 • Cena: 350
 • Dostępność: 10
 • Marketplace: link
Miniatura Kurs dla par planujących życie razem

Kursu dla par planujących życie razem. Koszt naprawy związku w kryzysie jest kilkukrotnie wyższy niż koszt jego utrzymania w dobrym stanie. Warto więc, już na samym początku relacji, kiedy zaczynacie się spotykać i poznawać, nauczyć się tego, jak w praktyce dbać o związek i go pielęgnować. Dobrze jest wypracować nawyki i umiejętności niezbędne do rozpoznania pierwszych sygnałów ostrzegawczych oraz poznać narzędzia umożliwiające właściwą reakcję w sytuacji, gdy dochodzi do pierwszych nieporozumień. Budowania zdrowych relacji można się nauczyć Więcej informacji i zapisy → https://www.soulight.pl/wspolne-zycie-razem Dlaczego tak tanio? Fundacja SOULIGHT nie jest nastawiona na osiąganie zysku — pomagamy z poczucia misji.

Szczegóły:
 • Cena: 99
 • Dostępność: 10
 • Marketplace: link

Warto wiedzieć, co w związku wymaga naprawy i reagować wcześniej bo... ...koszt naprawy zaniedbanej relacji jest kilkukrotnie wyższy niż jej utrzymania w dobrym stanie Można zapobiec naturalnemu procesowi oddalania się od siebie i w konsekwencji rozpadowi związku Chcesz sprawdzić, w jakim stanie jest Wasza relacja, i by wiedzieć, nad którymi dziedzinami popracować? Zrób badanie stanu relacji w waszym związku. Wynik badania zawiera analizę Waszego związku z podziałem na 12 kategorii. Mając taką analizę, będziecie mogli sami, bardziej świadomie, zająć się Waszą relacją, korzystając zawartych tam wskazówek. Zgłoszenie na badanie: https://www.soulight.pl/badanie-zwiazku Dlaczego tak tanio? Fundacja SOULIGHT nie jest nastawiona na osiąganie zysku — pomagamy z poczucia misji.

Szczegóły:
 • Cena: 49
 • Dostępność: TAK
 • Marketplace: link