Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej

Dotacje mFundacji  na projekty matematyczne
12
sty

Dotacje mFundacji na projekty matematyczne

Jesteś pasjonatem matematyki, nauczycielem, studentem przedmiotów ścisłych? Masz pomysł jak zarazić innych swoją matematyczną pasją? Chcesz pokazać swój niekonwencjonalny sposób nauczania? Zgłoś się do Inkubatora Działalności Społecznej! Udzielimy ci osobowości prawnej i wesprzemy w aplikowaniu do konkursu Fundacji mBank-u.

Może to być matematyczny konkurs lub specjalne lekcje matematyki, na których pokażesz uczniom ciekawsze oblicze tej nauki. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na jego realizację, skorzystaj z dotacji Fundacji mBanku.

  • Dotacja to jednorazowa pomoc finansowa przeznaczona na projekty z zakresu edukacji matematycznej i okołomatematycznej.
  • Każdy projekt możemy dofinansować maksymalnie trzykrotnie.
  • Fundacja nie dofinansowuje projektów już trwających w momencie złożenia wniosku.
  • Wnioski o przyznanie dotacji rozpatrujemy przez cały rok, raz w miesiącu. Nie ma więc znaczenia, kiedy pomysł przyjdzie Ci do głowy – zawsze możesz się zgłosić po dotację.
NABÓR TRWA DO 20 STYCZNIA 2021

Uczestnicy projektu nie ponoszą opłaty rejestracyjnej oraz przez 6 miesięcy mają dostęp do pełnego pakietu doradczego, G-suits i własnej podstrony www w ramach Inkubatora Działalności Społecznej. Zarejestruj konto użytkownika na portalu inkubatorps.pl, wypełnij formularz zgłoszeniowy i poczekaj na kontakt z naszej strony.

Zarejestruj konto beneficjenta


Projekt jest finansowany w ramach Programu „Fundusz pomocowy dla organizacji pozarządowych oraz inicjatyw obywatelskich 2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

Udostępnij: