Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej

Otwarty konkurs ofert w formie wsparcia realizacji zadań publicznych w zakresie: kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego
05
sty

Otwarty konkurs ofert w formie wsparcia realizacji zadań publicznych w zakresie: kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

Jesteś twórcą utworów? Tworzysz nieformalną grupę teatralną? Jesteś artystą? Zgłoś się do nas i złóż wniosek w nowym konkursie Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi.

Zgłoś się do nas i złóż wniosek w nowym konkursie Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi

My użyczamy Ci osobowości prawnej i wesprzemy doradztwem. Ty, zyskasz szansę na wygranie dotacji na realizację swoich pasji. 

Priorytety konkursowe:

  • Obszar I: Wydarzenia artystyczne
  • Obszar II: Działania z zakresu edukacji kulturalnej i animacji społeczno kulturalnej
  • Obszar III: Wspieranie twórczości amatorskiej
  • Obszar IV: Wymiana dorobku, informacji i doświadczeń z zakresu kultury
  • Obszar V: Ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego
NABÓR TRWA DO 18 STYCZNIA 2021

Uczestnicy projektu nie ponoszą opłaty rejestracyjnej oraz przez 6 miesięcy mają dostęp do pełnego pakietu doradczego, G-suits i własnej podstrony www w ramach Inkubatora Działalności Społecznej. Zarejestruj konto użytkownika na portalu inkubatorps.pl, wypełnij formularz zgłoszeniowy i poczekaj na kontakt z naszej strony.

Zarejestruj konto beneficjenta


Projekt jest finansowany w ramach Programu „Fundusz pomocowy dla organizacji pozarządowych oraz inicjatyw obywatelskich 2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

Udostępnij: