Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej

Nowy Rok, nowe wyzwania!
04
sty

Nowy Rok, nowe wyzwania!

Początek roku to najlepszy czas na podjęcie nowych wyzwań i realizację planów, które zawsze były odkładane "na później". Masz świetny pomysł na działalność społeczną, znalazłeś odpowiedni projekty/konkurs? Niestety Grantodawca wymaga osobowości prawnej? Dołącz do Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej, realizuj inicjatywy społeczne, prowadź działalność społeczną bez ponoszenia opłat.

W związku z realizacją projektu "Inkubator Inicjatyw Obywatelskich" ogłaszamy nabór dla 10 grup nieformalnych. Nabór trwa do 10 lutego br.

Uczestnicy projektu nie ponoszą opłaty rejestracyjnej oraz przez 6 miesięcy mają dostęp do pełnego pakietu doradczego, G-suits i własnej podstrony www w ramach Inkubatora Działalności Społecznej. Zarejestruj konto użytkownika na portalu inkubatorps.pl, wypełnij formularz zgłoszeniowy i poczekaj na kontakt z naszej strony.

Zarejestruj konto beneficjenta


Projekt jest finansowany w ramach Programu „Fundusz pomocowy dla organizacji pozarządowych oraz inicjatyw obywatelskich 2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

Udostępnij: