Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej

Ty dzielisz się swoją pasją i zarabiasz pieniądze, My zajmujemy się formalnościami!
19
kwi

Ty dzielisz się swoją pasją i zarabiasz pieniądze, My zajmujemy się formalnościami!

Inkubator Działalności Biznesowej działa już od kilku miesięcy. Wśród naszych klientów jest Pani Oksana Hryvinska (@hryvinska_stretching), która tak o nas piszę w swoich mediach społęcznościowych: 

"Kiedy postanowiłam zwolnić się z klubów sportowych i zacząć pracować na siebie przede mną stało 1 pytanie - jak zalegalizować swoją działalność tak, żeby było taniej, łatwiej i szybciej?
Podatki, księgowość i skomplikowany proces załatwiania formalności mnie przerażały, a więc zaczęłam szukać alternatywnych opcji.
I znalazłam -
Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej
. Co to w zasadzie jest?
To osobowość prawna dla prowadzenia działalności gospodarczej bez zbędnej biurokracji i kosztów.
Inkubator przedsiębiorczości społecznej znajduje się w Łodzi, ale to nie stanowi żadnego problemu, bo rejestrację i wszystkie formalności można załatwić w prosty sposób online. Na ich stronie (https://inkubator ps.pl) znalazłam potrzebne wszystkie informacje oraz kalkulator, za pomocą którego oszacowałam sobie koszty działalności, które wyglądały dużo 'lepiej' niż przy działalności własnej. Najlepsze jest to, że dodatkowo mailowo szybko i sprawnie udzielili mi odpowiedzi na resztę pytań, które miałam! Załatwiłam sobie wszystko w 2 dni, po prostu rewelacja
Udostępnij: